De Vlonder gewoon bijzonder

ONS TEAM 
De teamleden zijn op werkdagen te bereiken via het algemene telefoonnummer  van ons kindcentrum 0413- 332323 of op hun emailadres. Deze kunt u hieronder terugvinden. Bij dringende zaken buiten openingstijden kunt u contact opnemen met de directeur, Suzette Brants via 06 51034814.

  • Suzette Brants-van Elderen
    directeur (ma, di, wo, do)
    s.brants@kiemuden.nl
  • Maud Aleman
    groep 1-2A (wo, do, vr)
    m.aleman@kiemuden.nl
  • Lieke van de Kandelaar- van Grunsven
    groep 1-2A (ma, di) - verlof t/m februari 2022
    l.vangrunsven@kiemuden.nl
  • Ilse van Vliet
    groep 1-2B (ma, di)
    i.vanvliet@kiemuden.nl
  • Marion de Bruijn
    groep 1-2B (wo, do, vr)
    m.debruijn@kiemuden.nl
  • Marike Cornelissen
    groep 3 (ma, di, wo)
    marike.cornelissen@kiemuden.nl
  • Saskia Versteegh
    groep 3 (do, vr)
    s.versteegh@kiemuden.nl
  • Janneke van den Tillart
    groep 4A (ma, di, wo)
    j.vandentillart@kiemuden.nl
  • Willy Verboon
    groep 4A (wo, do, vr)
    w.verboon@kiemuden.nl
  • Keesje Kessels
    groep 4A (ma, di, wo)
    Afstudeerstudent PABO k.kessels@kiemuden.nl
  • Barbra van den Bos
    groep 4B (ma, di, wo)
    b.vandenbos@kiemuden.nl
  • Iris van de Laar
    groep 4B (wo, do, vr) en groep 1-2A (ma, di)
    i.vandelaar@kiemuden.nl
  • Juul 't Hart
    groep 5 (ma, di, wo, vr)
    j.thart@kiemuden.nl
  • Merel Barten
    groep 6 (ma, di, wo, do, vr)
    m.barten@kiemuden.nl
  • Sander van den Braak
    groep 7 (ma, di, wo) en groep 5 (do)
    s.vandenbraak@kiemuden.nl
  • Frans Janssen
    groep 7 (do, vr)
    f.janssen@kiemuden.nl
  • Edith van der Heijden
    groep 8 (ma, di, wo, do, vr)
    e.vanderheijden@kiemuden.nl
  • Miranda Verhagen
    intern begeleider (ma, di, wo, do)
    m.verhagen@kiemuden.nl
  • Suzette van der Meulen
    ondersteuning
    s.vandermeulen@kiemuden.nl
  • Jolien Vervoort
    coördinator opvang en jonge kind
    j.vervoort@kiemuden.nl
  • Geerke Robben
    peuter(kleuter)groep en bso
  • Carla de Gier
    peuter(kleuter)groep
  • José van Zutphen
    peuter(kleuter)groep
  • Tessa Jansen
    kinderdagopvang
  • Denise van Rhee
    kinderdagopvang
  • Amber van Gool
    kinderdagopvang
  • Demi van Hoek
    kinderdagopvang en bso
  • Dylan Sanders
    bso
  • Petra Janssen
    bso
  • Fleur Berkvens
    bso
  • Zandelee de Vries
    bso en hulp bij surveillance/lunch
  • Britt van Hooff
    gymdocent
  • Ben Ouwens
    conciërge
  • Jolanda Lange
    administratie
    j.lange@kiemuden.nl
  • Mirjam Snijders
    hulp bij surveillance/lunch
  • Nancy van Veen
    interieur verzorgster

Contact

Kindcentrum De Vlonder
Heufkens 502
5403 LV Uden
0413 332323
devlonder@kiemuden.nl
www.devlonder.nl  

Kiem Opvang
0413 729007
info.opvang@kiemuden.nl
www.kiemopvang.nl

Routeplanner >
Sitemap | Disclaimer | Links